Pripoistenie UNION

Prémiové individuálne pripoistenie UNION:


Každý člen KST má možnosť individuálne uzavieť s poisťovňou UNION "prémiovú" poistnú zmluvu na zásah horskej služby na území SR (PZ 37-742-006). Uvedená zmluva dáva možnosť zvýhodneného pripoistenia pre výkon rizikových športov. Odporúča sa pre členov, čo pestujú aj adrenalínovejšie terénne aktivity, napr. horolezectvo, skialpinizmus, skalolezenie, ľadolezenie, freeride lyžovanie, horskú downhill cyklistiku a pod. Podmienkou je platné členstvo v KST.

Cena pripoistenia:

21 EUR za rok.

Spôsob objednávky:

poistenie nie je automatické a je nutné oň požiadať. Záujemca zaplatí 21 EUR, predseda klubu mu pripoistenie zaregistruje v informačnom systéme KST a platbu poukáže prostredníctvom regiónu KST na ústredie KST, ktoré zabezpečí prevod platby na účet poisťovne.

Doba platnosti pripoistenia:

technický rok (od 1.4 daného roka do 31.3. bezprostredne nasledujúceho roka). Poistenie je možné uzavrieť kedykoľvek v priebehu roka. Začiatok poistného krytia určuje dátum, kedy KST poukáže poisťovni platbu poistného za konkrétneho turistu.

Predmet poistenia:

zásah HZS v dôsledku tiesňovej situácie alebo smrti, ak k nej došlo počas doby trvania poistenia. Zahŕňa vyhľadávanie osoby; vyslobodzovanie osoby; preprava osoby, ak nie je hradená z verejného zdravotného poistenia a preprava telesných pozostatkov.

Poistná suma:

20 tis. EUR.

Územná platnosť:

územie Slovenskej republiky.

Odkazy:

informačný dokument

hromadná poistná zmluva

všeobecné poistné podmienky

Najbližšie podujatia

  • Outdoor.sk

Kalendár podujatí

<<  Júl 2024  >>
 Po  Ut  St  Št  Pi  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
151617181921
222324252627