Výhody členstva

Nadobudnutím členstva v klube získa turista okrem iného tieto zaujímavé zľavy:


1. na turistické zájazdy organizované KST Horná Nitra Prievidza.


2. celoročné cestovné poistenie v cene členskej známky (vo výške 1,50 EUR) - poistná zmluva PZ 37-748-006.

3. možnosť individuálneho uzatvorenia prémiovej poistnej zmluvy na zásah horskej služby na území SR s poisťovňou UNION - poistná zmluva PZ 37-742-006 pri výkone rizikových športov vo výške 21 EUR za rok.

 

4. zľavy na ubytovanie vo viacerých ubytovacích zariadeniach na Slovensku - vo Vysokých, Nízkych Tatrách a po celom Slovensku. Zoznam chát so zľavou je uvedený TU.

 

5. 50% zľava pre všetkých členov KST na piatich vysokorských chatách vo Vysokých Tatrách (Chata pri Zelenom plese, Téryho chata, Zbojnícka chata, Chata pod Rysmi, Chata M.R. Štefánika pod Ďumbierom).

6. zľavy na ubytovanie v Česku vo vybraných turistických ubytovniach vo vlastníctve KČT a A.TOM. Podmienkou je preukázať sa platným členským preukazom KST. Výška zľavy je rôzna. Je však v rovnakej výške ako zľava priznaná v príslušnom ubytovacom zariadení pre členov KČT resp. A.TOM. Bližšie informácie k chatám a ubytovniam nájdete TU.

7. zľavy na ubytovanie v Rakúsku vo vybraných turistických ubytovniach vo vlastníctve OTK. Člen KST si môže uplatniť rovnakú zľavu z ceny ubytovania ako člen OTK, t.j. 50%. Nocľah je potrebné rezervovať vo veľkom časovom predstihu. Chaty majú vysokú celoročnú obsadenosť. Bližšie informácie k chatám, lokalite, dostupnosti, kapacite a aktuálnej obsadenosti nájdete TU.

8. zľavy na nákupy v sieti DATART po získaní VIP členstva (exkluzívne zľavy na všetky kategórie elektra).

9. zľavy vo vybraných športových predajniach - Trekšport, Ahoj v prírode a Alpinus v Bratislave, Šport Rysy v Poprade a pod.

10. zľavy v cestovnej kancelárii Adren Tour Bratislava.

11. zľavy na nákup GPS prístrojov vo firme NAVISDAT.

12. zľava na predplatné časopisu Krásy Slovenska - ročné predplatné vo výške 15,54 EUR.

13. zľava vo výške 25% na publikácie vydavateľstva DAJAMA (turistická literatúra, mapy, publikácie zamerané na prírodu, históriu, etnografiu a vedomostne zamerané spoločenské hry a pod.).

Aktuálne informácie o výhodách členstva nájdete na stránke www.kst.sk. resp. TU.

Najbližšie podujatia

  • Outdoor.sk

Kalendár podujatí

<<  Júl 2024  >>
 Po  Ut  St  Št  Pi  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
151617181921
222324252627